Różnorodne tarcze strzeleckie

Niezależnie od tego, czy nabyliśmy broń na kulki gumowe w celu samoobrony, czy też wiatrówkę, aby rozpocząć naukę strzelania powinniśmy nabyć odpowiednie tarcze strzeleckie.

Różne modele

Tarczę do ćwiczenia strzelania można nabyć zarówno w sklepie stacjonarnym ze sprzętem militarnym, jak i w sklepie internetowym. Wybierając drugą opcję nabywamy możliwość nabycia akcesoriów strzeleckich w szczególnie okazyjnych cenach. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tarcz, aczkolwiek jednym z najpopularniejszych rozwiązań są klasyczne tarcze papierowe a wśród nich tarcze sylwetkowe oraz klasyczne koła.

W pierwszym przypadku możemy wybrać model prezentujący ludzką sylwetkę w różnych pozycjach. Przykładowo mierzącą w naszym kierunku lub z założonym pasem wybuchowym. Oprócz rozwiązań okrągłych i sylwetkowych nabyć można inne rodzaje tarcz strzeleckich. W sprzedaży dostępne są modele prezentujące zombi lub negatywne charaktery filmowe. Jako przykład może posłużyć postać Dartha Vardera.

Różnorodne ceny

Ceny sprzedawanych tarczy charakteryzują się dużą rozbieżnością cenową. Najtańsze modele można nabyć już za 30 groszy za sztukę, jeżeli zdecydowalibyśmy się na dużą ilość (kilkaset). Decydując się na bardziej unikatowe tarcze, jak te prezentujące postaci z filmów science fiction powinniśmy przygotować się na wydatek rzędu kilku złotych za jedną sztukę. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujemy każda tarcza będzie doskonałym celem, na którym ćwiczyć będziemy mogli swoje umiejętności strzeleckie.